Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dalachowie

LICYTACJA WOŚP!!!

Zapraszamy do licytacji gadżetów wielkoorkiestrowych oraz związanych z naszą gminą.

Regulamin licytacji.
1. Licytacja prowadzona jest na koncie facebookowym dalachowskiej szkoły.
2. W licytacji mogą brać udział: uczniowie i rodzice uczniów PSP w Dalachowie oraz pracownicy tej szkoły.
3. Licytować można jedynie z kont oznaczonych prawdziwym imieniem lub nazwiskiem lub, w sytuacji gdy konto jest anonimowe, w treści komentarza oprócz kwoty należy każdorazowo jasno określić (imieniem i nazwiskiem) licytującego.
4. W licytacji mogą brać udział grupy uczniów, np. „klasa VIIIC”, ale każdorazowo, oprócz informacji o grupie, musi być podana informacja osobowa (imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za deklarowaną kwotę).
5. Udział w licytacji konkretnego przedmiotu polega na wpisaniu kwoty w komentarzu do danego wystawionego do licytacji przedmiotu.
6. Najniższą ofertą podniesienia kwoty w licytacji jest 1 zł.
7. Licytacja trwa do godziny 21.00 w czwartek 28 stycznia 2021 r.
8. Zwycięzcy licytacji zobowiązani są wpłacić wylicytowaną kwotę i odebrać wylicytowany przedmiot w piątek 29 stycznia 2021 r. w szkole (dyrektor szkoły) w godzinach 9.00 – 13.30.
9. Pieniądze uzyskane z licytacji, 29 stycznia 2021 r. o godzinie 14.30 zostaną przekazane do puszek wolontariuszy zgłoszonych do WOŚP przez PSP w Dalachowie.
10. Za prawidłowy przebieg licytacji, za sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem odpowiada Komisja: Katarzyna Barczyk, Sylwia Kasprzyczak, Anna Mazurek.